شاید که آینده ...

پلیس مبارزه با بدحجابی- پلیس مبارزه با اراذل و اوباش- پلیس پمپ بنزین- و بالاخره در روزنامه دیدم که: پلیس بهداشت.

+ پلیس بهداشت یعنی اینکه مثلن به یارو میاد می گه اینجا مکان عمومیه سیگارتو خاموش کن.

 

++ برنامه ی چندم توسعه: به ازای هر ایرانی یک نفر پلیس.

 

 

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

شايدم آدما رو بو کنه هر کی بو بده بفرستنش حموم

ناما جعفری

سلام مهربانانه....خوشحالم دوباره وبلاگتومی بينم...نشسته ام کنارگوش ماهی ها/ کور شوم / دریا به پیرزن ها نگاه می کنم به پیرمردها به حافظه سردم که نهنگ است به خواب های دختری که دیروز برایش ودکا آورده ام / به دیداری دوباره

علي

نه خانم جان / پلیس بهداشت همونه که لای ناخن ها را می بینه که جرم نگرفته باشه / موها را میجوره که شپش نداشته باشه / و ........ / تا مطمئن بشه که داروی نظافت را درست بکار برده ای. / بعدشم / اگه یکی درون من بمیره / اشکالی نیست / چون هنوز شش تا دیگه هستند.

اسپايدرمرد

واقعا وقتی تو خيابون راه ميرم احساس ميکنم هر لحظه بايد دستگير بشم!! برای همين کلی حس مافيا بازی ميکنم تو خودم..!

همفری بوگارت

عيبی نداره عادت ميکنيم

ساسان م. ک. عاصی

با سلام خدمت تمام هم‌وطنان‌ام، امکان‌اش هست مثلا این پلیس بهداشت درباره‌ی دوش گرفتن و مسواک زدن هم تذکر بده؟ امکان‌اش هست؟ پبشاپیش از تشکیل واحد پلیس تاکسی (نیزوهائی که مشخص می‌کنن کدوم تاکسی خطی اول نوبت‌اش بوده و شهروند خاطی‌ای که بین دو تاکسی سرگردانه رو به مسیر درست یا وزرا منتهی می‌کنن) پلیس روزنامه (نیروهائی که شهروند خاطی خریدار شرق یا هم میهن رو به وزرا منتهی می‌کنن) پلیس راه (نیروهائی که به شهروند خاطی‌ای که تند یا کند یا متوسط راه می‌ره، وزرا منتهی می‌کنن) و پلیس‌های متنوع برای موهای چرب و خشک و معمولی و روزانه، تشکر صادر می‌نماید.