<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

و آنجا که پیکرم

 درمیان موازنه های متضاد شناور است

 

* لورکا*

 

رویاهایم را فرستاده ام مرخصی، این روزها خسته ام و  سرمستی های بی دلیل وُ دغدغه را سپرده ام به خاطراتی که حوصله ی مرورشان را هم ندارم. بین وعده های بیداری و خواب، سرنوشت های یکروزه ام را مکرّر در مکرّر مچاله می کنم و پرت می کنم سمت فراموشی... و این آدم ها ... حساب ِ این چیزها را نکرده بودم، که صداقتی که بوی هرج و مرج می دهد محاسباتشان را به هم می زند!

امروز؟ سلطان ِ کرختی های بی قیدی هستم که تنهایی تحمیل ام می کند، از قراری به قرار دیگر جا به جا می شوم و یاد گرفته ام زبانِ دراز ِ ارقام مزاحم چه ها که با آدم نمی کند. دستم را بیشتر مشت می کنم که مبادا انگشتانم باز شود و روی دکمه های شماره گیری فرود بیاید که قاعده ی بازی ِ آن ها که آن طرف خط هستند را نمی دانم، اصلن بازی نمی دانم! با این حال هنوز در پرانتزهایی که بوی وعده های واهی می دهند جا مانده ام، سعی می کنم حوالی همان همیشه ی متبسّم از آدم ها عبور کنم. از حال و هوای پریده رنگم خبر ندارم که! رویاهایم را فرستاده ام ... بگذریم.

 

 

/ 26 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

سلام اول فکر کردم مگر ميشود که رويا ها را به مرخصی فرستاد.يعنی نه اينکه نشود اما در اين روزها که خودتان فرموديد بی رويا هم مگر ميشود که زندگی کرد.بعد که سراغشان را گرفتم.... از ترکيب کلماتتان بسيار لذت بردم.اميدوارم پيروز وسلامت باشيد.خوشحال ميشوم اگر ميزبانتان باشم.

محمد

دوستم ... بود که من نمی خواستم فيلم ببينم اما زنگ زدم ... نگهدار سر رشته تا نگه دارد ... نه؟ باری دوستم ... خاطر عزيزی داری ... خودت هم می دانی ... دوستی از اهالی وبلاگستان ايران آمده ... می شناسيش ... قراری می گذارم ... هم ببينيش ... هم ببينمت ...

ايکارو

«دستم را بیشتر مشت می کنم که مبادا انگشتانم باز شود» به نظرم این تیکه اش خیلی خوب بود. همین

فرهاد

تو که هميشه اينجوری هستی بابا... ايششششششششششش

نيلسا

سلام کارت عاليه موفق باشیبه منم سر بزن ميخوام پيوند داشته باشيم

متهم

خیلی خوب بود....با شعر "وتن" به روزم

یک تکّه تنهایی ...

داشتم فکر می کردم شاید بد نباشه منم بفرستمشون مرخصی .. دیروز که نوشتم کار خوبیه عصبانی بودم و از روی لجم نوشتم .. اما حالا که فمکر کردم انگار راست می گی ....... لينکتونو گذاشتم با اجازه

مهدی(باغ آلبالو)

بالاخره خوبه که يه جايی واسه سلطنت پيدا کردی....خوب اين خيلی مهمه...بنده فعلا به ميرابی هم رضايت ميدهم...

حقگو

بدون دونستن بازی توی اين دنيای پر دوز و کلک چه جوری زندگی می کنيد؟

Le Petit Ali

بگذريم اما ار رويا چگونه توان گذشتن هست؟