من نمیدونم چی گفتم، تو هم ندونی بهتره!!

 در انتهاای پشت سر گذاشتن تحول تابستانیم هستم.اینجا، تو حیاط، روی نیمکتی که تمام تابستان را منتظر من بود نشسته ام و ناخنهام بیهودگیمو روی دسته های چوبی نیمکت حک می کنند.چند روزیست بی دغدغه سپری می شود.انگار خداوند با فرشتگان مهربانش به تعطیلات رفته اند!! بی آنکه سهم من از نگرانی رو کنار گذاشته باشند... افکار احمقانه و بچگانه م رو افسار میزنم اما تازگیها ذهنم زیاد رم نمیکنمد.شاید چون کسی زیاد حوصله ی کنکاش کردن و در آوردن ته و توی چیزها را ندارد.

 

 

/ 68 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
peyman

تو دنيايی که عکس زنيکهء ديوونه و مرديکهء کچل احمق رو پوستر ميکنن، کسی از تو انتظار نداره خودت بفهمی چی داری ميگی...بيهودگی های حکاکی شده تنها بيهودگی هايی هستند که حکاکی شده اند، غير از اينه؟!

شاهزاده ی سرطانی

نمی دونم چرا امروز همه ش دارم پی نوشتهایی رو می خونم توضیح میده نویسنده هاشون قبلا چی نوشتند . !! سخته آدم طوری حرف بزنه که ندونه مخاطبش می فهمه یا نه ؟! به قول دوستی ادم شعر نمی گه که چیزی رو بفهمونه بلکه شعر می گه که اون چیز رو بهتر بگه ولی داستان می نویسه که اون چیز رو بفهمونه . به نظرم دوست داشتن رو سخت نوشتین . راحتتر هم میشه گفت . راستی نواسموکینگ و این حرفا در ادامه ی مبارزات من بر علیه معتادان به سیگار انجام می شود . شما هم اگر دوست داشتید در این اقدام یا اون عکس رو کنار صفحه لینک کنید و یا یک دونه جدید بسازید و بگذارید کنار صفحه تون .

M.NADERI

پاييز خوبی داشته باشی... حول حالنا الی احسن الحال !!!....

ماهی دودی

ميگم دل تنگت هر چه ميخواهد بگو تموم نشد آيا؟

مسعود

سلام خيلی وقته به ما سرنزدی موفق باشی.

omol

درود بر بانو نگار که منتسب کرده وبلاگ خويش را آفتاب پرست - مدت زيادی است که اينجا نيامده ام و حال آمده ام تا شروع مجدد املنويسی را اطلاع دهم - از اينکه می بينم سورس لوگوی شما در دسترس است و می توانم در وبلاگم قرار دهم و آن را به زبان اهل مجاز بلینکم نيشم گشوده شد !

یک فنجان قهوه تلخ

تحولی که تو متنته با تحول اين کامنتها يکيه؟! ... يا من اشتباه گرفتم ...

sahar

سلام دوست خوبم متن شما رو خوندم جالب بود به منم سر بزنين

ardeshir

انتخاب شما را به عنوان برترين نويسنده ماه شهريور ماه تبريک می گويم....با اميد ادامه حضور شما در مسابقات کاپ.چينو