برای سين يور زاده!

چشم به دیوار دوخته ام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

و همین چهارضلعی ِ نورانی

نگاهم را چنین ساده کرده است

 

حالا

کمی بعد

آگاهی

از ناحيه ی حلقوم

شروع به باریدن کرده است

 

احتمالن

فردا که به خیابان بروی

همه چتر برداشته اند

و هی به خورشید

دستمال قرض می دهند.

 

 

/ 20 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
elle

حالا هی بخند... حالا هی ليوان ات را پر ز آب کن و برو رو به پنجره بخند.. فردا... خيابان تعطيل است و من رو به تو، جايی که آن روزها می نشستيم گريه می کنم... حالا بخند..

mohsen

این خیلی قشنگه.

mohsen

...آبجی؟... يعنی آقاتون انقدر آدم بديه؟

hirodia

سلام /ولنتاين مبارک /اين لينک هديه ی من به شماست. http://www1.hellocrazy.com/reserved/cards/200408120044570.5049-Cupido.jpg

maryam

سلام ... بسی خشنود گشتيم از بازگشت کفترکت!خورشيدی که دستمال نداره و ناچاره قرض بگيره اصلا خوب نيست!Miss Manners ميگه اگه پولتون به اون دستمالای حریر حاشیه دوزی نمیرسه حتما دستمال کاغذی همراه داشته باشيد!(گفتم از ورطه عشقت به صبوری به در آيم / باز ميبينم و...)

Solh

پیش بینی جنگی گروه تحقیق "تینگ- تنگ" اکسفورد پیش بینی نابودی 20 نقطه حساس اتمی- نظامی ایران با اولین حمله هزاران نظامی وغیرنظامی کشته خواهند شد صدها دانشمند و تکنسین اتمی ایران در این حمله قربانی خواهند شد و تولید سلاح اتمی درایران تا 15 سال دیگر ممکن نخواهد بود. جنگ به خاورمیانه و خلیج فارس نیز کشیده شده و احتمالا نیروگاه اتمی بوشهر نیز نابود خواهد شد. در تهران و شمال اهداف اولیه حمله عبارتند از تاسیسات تحقیقات اتمی ایران و مراکز تولید رادیو ایزوتوپ، آزمایشگاههای تحقیقاتی و تاسیسات الکترونیکی "کلایه" در شمال ایران. در اصفهان مرکز هسته ای و تکنولوژی اصفهان، راکتورهای تحقیقاتی برای غنی سازی اورانیوم و سوخت تولیدی آزمایشگاههای تحقیقاتی مورد هدف است. در اراک و نطنز کلیه تاسیسات اتمی هدف هستند. در بوشهر نیروگاه هزار مگاباتی اتمی این شهر بمباران خواهد شد.همزمان با این تاسیسات، پرسنل و محققین نیز هدف حمله خواهند بود. بنابراین، آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه و مراکز تکنولوژی که به طور غیرمستقیم با فن آوری هسته ای ایران همکاری داشته اند بمباران هوایی خواهند شد.

ehsan ezzati

پايان جالب انگيز ناکی داشت...............ميخوانم...

zahra

امروز که ولنتاين بود و همه کادو به دست و کافی شاپ ها هم لب تا لب پر بود و کلن کسی تو خط دستمال و اينا نبود!!!فردام همه هی کادوشونو نيگا نيگا می کنن ديگه!!!