دیگرانخواهانِزیستنباچشمانِپریقینِتواند،<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

منامابرآنمکهتنهامَشاطّهیتوباشم.

(نرودا)

 

همه چیز از ادراک چیزی به نام حسّ هفتم آغاز می شود و همه ی قواعد بازی در هم ادغام می شود. در انتهای این کوچه که از چهارگانه ی جهات، آزاد است،  یک لِی لِی کشیده اند که هفت خانه بیشتر ندارد و پای من در آستانه ی خانه هفتم روی خط می رود و تمام خانه ها مال تو می شود. کوچه را که آب پاشی می کنند، هیچ کس نمی فهمد لی لی را آب می برد و ما در خانه ی هفتم جا می مانیم و غرق می شویم. کوچه ها از هر سمتی که آغاز شوند انتهای همه شان برای ما یک لی لی کشیده اند که هفت خانه بیشتر ندارد. یک روز که جرزنی یاد گرفتیم تمام خانه ها مال ما می شود و من یاد میگیرم که اجازه بدهم تو هم با من توی هرکدام بنشینی. آن وقت بستنی قیفی لیس میزنیم و زیر زیرکی به همه ی طعمهای دنیا کِر کِر میخندیم. به همین سادگی!

/ 33 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
babak

ميدونی... ما خيلی وقتا توی همون عالم بچگی بازها رو خيلی جدی ميگرفتيم... يادته؟

علی

سلام آبجی جون! تو ديگه چرا هيچی از حرفام نفهميدی؟! خب اشکال نداره. من منظورم از اين لينکات اين بود که چرا چيزی تو ليست ديده نميشه. اما اگه دوست داشتی لينک کنيا خب؟!

3tigh

نميدونم اين دخترک جر زن که الان پشت به لی لی نشسته و داره رو زمين خط ميکشه و دعا ميکنه همه خونه ها رو بگيره کيه..اما پستت خيلی قشنگ بود..

علی

چطور وقتی میباختی تمام خانه ها مال من میشد اما وقتی جرزنی یاد گرفتی من را هم شریک کردی؟... کنار خودت نشاندی و بستنی هم به من دادی؟! همیشه از این ابراز محبتت نگران بودم! من حق السکوت نمیخواهم! همه ی خانه ها مال تو! (کرکر خنده!)

کسری

گاهي يه سكوت طولاني هم نه..حتي يه سكوت كوتاه … بهتر از هزار و يك حرف نگفته هست..

دختربابایی

سلامممممممممممممم :) بعد که جرزنی ياد ميگيری دلت ميخواد دوباره همونجور بی جرزنی بازی کنين ولی نميشه که ديگهه

samaneh

چقدر تو مهربونی... وقتی خونه ها ماله تو شد، ... نه راش بده اون تو نه بهش بستني بده... اخه اينا همه حق توئه كه ياد گرفتي جر زني رو...

zahra

بله...درست می فرماييد!

آپاچی بزرگ

دقیقا ... بچه ها اصولا ليليشون غرق شه راحت گول ميخورن با طعم بستنی ... !‌

babak

پابلو نرودا........ اين چندوقته خيلی ميبينمش.........