محک

نوشته بودم: این لحظه ها هم که بگذرند باز هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. همینجوری همه چیز تا ثریا کج پیش می رود و مادرم مثل همیشه از حلقه ی کبود دور چشمانم گله خواهد کرد و تا مرز ِ نمی دانم کجاهایی که بی خوابی بر سر فلان قوم و خویش دورم آورده حرف خواهد زد! بیهودگی همه چیز را پر کرده و این ربطی ندارد که به خدا یا چیزی شبیه این، اعتقاد داشته باشی یا نداشته باشی. همه چیز سخت بی رمق و از نا افتاده است، همه چیز: آدم هایی که حوالی ِ مرا احاطه کرده اند، دست هایی که در جریان خوش بینانه ای به دست دیگر عادت کرده و نوشته اند، همه چیز ... و من مثل همیشه می نویسم: مطمئن باش که حالم خوب است و مطمئنم که حالم خوب نیست! هیچ وقت حالم خوب نبوده و این همه عقربه که ازم عبور کرده فقط نیش زده و رد شده، انقدر که پوستم تاب برداشته، چیز تازه ای هم نیست، همه همینقدر خط خطی هستند. درست مثل من و اشتیاق ِ گیج و مبهم برای تملک محالات ِ ناممکن! حالم خوب نیست و خوب می دانم در ذهن خیلی ها راهم نمی دهند و با این حال صبور و صمیمی عبور می کنم از فکر مادرم و آنها که مدام دوستشان می داشتم تا آنها که فراتر از مرز سلام و احوالپرسی، اتفاق نیفتادند. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

با این همه حالا فکر می کنم وقت تجربه ی تمام اون شعاراییه که مدتها راه رفتم و جیبمو باهاشون پر کردم. نمی دونم چی پیش میاد یا اومده، اما دیگه دوست ندارم این انزوا با سلولهام تقسیم بشه و با زمان رشد کنه و همه ی چیزی که اسمش رو گذاشتم منرو فرا بگیره. حالا وقتشه شعارای نخ نما رو از رو زبونم بردارم و بریزم تو زندگی! اما گیج و مردّد فکر می کنم کدوم طرف؟ کدوم حضور؟ تو زندگی چیزی سخت تر از انتخاب هم وجود داره؟ گودال عجیبیه، باید بپرم اما از سقوط می ترسم. نمیدونم سینیور، یعنی به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد؟! گیجم.

/ 19 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مصيبت

قدمم مسافت را در کوچه ها لگدمال ميکند /جهنم درونم را اما چاره چيست

مصيبت

تو اون گل سرخي که شازده کوچولوت ميتون برات بميره البته اگه راه سيارت پيدا کرده باشه

رابطه در دوران قاعدگی

سلام با يک لحن خسته يک شعر و مطلبی در رابطه با فمينيسم و پورنوگرافی به روزم در ضمن وقتی به روز می کنيد چرا به ما خبر نمی دهید؟

pesarake tanha

سلام آزاده عزيز ... راه همين است! گمان مبر به گم شدن كه من راه را درست مي روم! راه همين است! من همانم!!! تنها تو نيستي! باران هست... ماه هست... سكوت هم هست... تنها تو نيستي! اما... عادت كرده ام به نبودنت! به نداشتنت! به نخواستنت! باز اينگونه زل نزن به خيالم! آري! اينبار نه دست دست مي كنم، نه فرياد مي كنم، نه از ماندن مي گويم! تنها خود را عادت مي دهم به رفتن اين راه بي تو! و تو خود را عادت مي دهي به نبودن دستانم! پاهايم مي رود و دلم... دلم از نو ياد مي گيرد بسته شود به نگاهي باراني! و نگاهم مژده مي دهد آمدني از نو! و دستانم گرم شدني از نو، تر! بي تو!!! راه همين است!

مونا

سلام.قالب جديد مبارک.جدا خسته نباشی.

مريم

مطمئنم که حالت خوبه!sms دیشبت که خوب بود... حالا باید هر دو ساعت یه بار vital sign ت رو چک کنم و تو پرونده ات يادداشت کنم...اگه همين جوری پيش بره به زودی مرخص ميشی ميری به زندگيت ميرسی :)

Nathaniel

هی دختره!دقيقاْ لحظه ای که تصميم ميگيری از روی گودالها پبپری گاهی پيش مياد که يه پلی٬ طنابی٬ کنده درختی ...چيزی از اون بالا نازل ميشه و بهت ميفهمونه که يالا همين الان رد شو ...يا سالم رد ميشی...يا فرتی سقوط ميکنی تو گودال...بعد اينجاست که بايد شاکر باشی...بالاخره قراره تکليفت روشن شه. جدی....لوگوت واقعاْ محشره...طرحش خيلی قشنگه

·´¯`·-» QuieT «-·´¯`·

چرا که نه!! هر شب که میخوابی ، صبح دوباره زنده میشی!! آفتابو از یه دید دیگه دیدن هم عالمیه!