عکس‌ها و نوشته‌ها و نامه های گذشته را مرور می‌کنم. انگیزه‌های حقیر آدم‌ها برای من هیچ‌وقت مهم نبوده، قربانی شکل اندامم نبوده‌ام. من شعور روابطم را دوست داشته‌ام. آن‌طور ریشه‌کردن در ناشناخته های تازه. حالا، ریشه‌هایم را از همه‌چیز کنده‌ و با خود آورده‌ام. اما کنار مانده‌اند، در کنج مانده‌اند، در سایه و حاشیه‌اند. کرم های کوچک مجسمی شده‌اند دارند لایه لایه همدیگر را می‌جوند، می‌خورند.

حالا عاری از اندوه، عاری از سعادت مبتذل، سرشار از انگیزه‌های کوچک روزمره‌، احساس می‌کنم بالغ شده‌ام و سخت مغرورم.
فراسوی این روزها، به نظر می‌رسد زندگی از نوعی غنا برخوردار است. ربطی به انگیزه‌های حقیر ما ندارد، دنیا راه خودش را می‌رود؛‌آن سیالیت بطئی. دورنمای من همین است؛ وفاداری به خودم و اینکه بتوانم منِ عاری از حقارت را را بیش از پیش دوست داشته باشم.

/ 1 نظر / 4 بازدید
اموزش رایگان برنامه نویسی

سلام دوست گلم من نمیخوام مثل بقیه تبلیغ کنم ولی اگر دنبال آموزش،برنامه نویسی و نرم افزار های مختلف هستی من می تونم سایت سورس باران رو بهت معرفی کنم چون انواع آموزش های مختلف فارسی بصورت کتاب و همچنین تصویری وجود داره که از این آموزش ها می تونم آموزش فتوشاپ،برنامه نویسی و حتی ساختن قالب نام برد. و بخش های مختلفی که شامل سورس های برنامه نویسی، دانلود نرم افزارهای مهم و کاربردی و کمیاب نام برد با سورس باران برنامه نویسی را معنایی دوباره بخشیم. یا علی