ديوارها از هر سو ...

این بیهودگی های مکرر. این آشپزخانه ی سوت و کور . این اتاق ِ پر از همیشه. این اتصال کم سرعت. این پنجره ی مشرف به دیوارهای طولانی بی آگهی، بی شعار، بی فحش. این آسمان 24 ضلعی . این کوچه ی همیشه بی اتفاق. این آدمهای انباشته از حرفهای بیهوده. این واژه های زندانی. این کتابهای همیشه منتظر. این لامپ دویست واتِ بی جذبه، دریغ از حتی یک پشه! این رابطه های بی رمق... این کسالت مضاعف...این کسالت مضاعف ، این...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

کانونی که رنگ قفس میگیرد. این همه هنوز ِ انباشته از کسالت را تاب نمی آورم ، میدانم! رنج ِ مزخرف از آنها که تنهاییت را از سر حماقت برنمی تابند. این اطراف کسی با اندیشه آشتی نمیکند، هرگز!

پ.ن: من خوبم، تو خوبی، همه خوب اند، سعی کن این صرف مهوع رو باور کنی! شاید قرار بود گوسفند باشم، نمیدانم، انگار خدا هم گاهی اشتباه میکند!  

 

/ 29 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
LEON

اوهوم. گوسفند خوبه.گل باقالی باشه.زيادم بع بع نکنه. چيزی هم از کسالت و آسمون ۶۴ ضلعی نفهمه!

Asal e Talkh

بهاااااااااااااااااااا . قاطی کردی که دختر.

pesarake tanha

سلام عزيز ........ من اين جا تنها ماندم ...آن چنان غريب که بر غربت خود گريستم !! قطره ای که آرزو کردم هر گز از گونه ام پاک نشود ٬ نفسی سرشار که خواستم تا ابد بماند !! آه .. مرا ببر ! مرا تا هميشه به باران شوينده بسپار !! مرا .... ببر ...!! اين جا را نمی شناسم ...من فقط تو را می شناسم و بس !!

QuiET

فدای سرت!! سرانجام من برگشتم! بی فيلتر و اينا!‌منو يادته؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

arash

خدا گاهی اشتباه ميکند؟ همش داره گند ميزنه