درانتهای شب خواب پرنده ی سپید بالی رو دیدم که فقط عمودی پرواز میکرد.

پ.ن: یه جراح میخوام که پشتم دوتا بال بکاره. حداقلش اینه که اگه صعود هم نکنی، میشه وقت ِ خوشی از شادی بال بال زد. غمت هم گرفت میپری یه جا که همه چیو ریز ببینی.

--------------------------

ساده شدم به غایت.

برای بازگشت توضیح ندارم.

/ 28 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید آموزگار

سفر به انتهای شب اثر لويی فردينان سلين رو خوندی؟ حيف که من تازه بالو پرم رو چيدن والا تقديمت ميکردم

سمانه

اگه پيداش نکردی حداقل مراقبه دستات باش تا روزی که خودت بالا رو بکاری رو پشتت...

حقگو

ميگم زياد بال بال نزن. ميگم اگه اهل فوتو شاپ هستی آموزش تصويری عمل بال گذاری برای دختران رو برات بزارم ديگه احتياجی به عمل جراحی نيست

سینا

سلام خوش حالم که برگشتی

پیچک تنﻬﺎ

آزاده یه داستانی بود از شیخ ابوسعید که بهش میگن فلانی روی آب راه میره جواب میده قورباغه هم میتونه، دوباره میگن فلانی میتونه توی هوا بپره جواب میده مگس و کلاغ هم میتونن، دوباره میگن فلانی میتونه در یک لحظه از این شهر به اون شهر بره اینبار هم جواب میده شیطان هم میتونه در یک نفس از غرب به شرق بره ... یادته، مطمئنم یادته که در آخرش شیخ عارف چه جوابی میده ... پیش من هم بیام عزیز، چه با بال باشی چه بدون بال همیشه در اوج پرواز میکنی.

پیچک تنﻬﺎ

با اینکه از وضعیت لینکدونی معلومه کاملن متحول شدی از نوع مثبتش ولی چون استاد بزرگوار امر فرمودن بقیه اش رو هم عرض میکنم ... شیخ گفت:« این چنین چیزها را چندان قیمتی نیست. مرد آن بود که در میان خلق بنشیند و برخیزد و بخورد و بخسبد و بخرد و بفروشد و در بازار در میان خلق، ستد و داد کند و زن خواهد و با خلق در آمیزد و یک لحظه از خدای غافل نباشد » .

Le Petit Ali

بال؟...فکر بدی نست.خوبه.جراح پلاستيک کارتو را می ندازه؟ شايدم بايد صب کنی تا ببينيم تکليف اين سلولهای بنيادين چی ميشه !