و اما:

 

                                                                                                              

«عشق حیله ای مذبوحانه است برای آن که جای دو پدر و مادر اصلی را بگیرد که به خدایان ناشایستی تبدیل شدند و ضمناً زوجی معمولی و کسل کننده از حومه نشینان سردر گمی که تلاش و کوششان به چشم نمی آید و تقریباً هیچ وقت نمیتوانند درک کنند که تو چطور یا چرا بیست و یکساله شدی.عشق چیزی نیست که بتوانی به ابتکار خودت از آن چیز دیگری بسازی»       

 

سیلویا پلات   

 

 

 

/ 28 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
hosein

ربطش اين بود که من فهميدم برای طبقه ی ماتحت فقير جامعه هستم . خانوم اين لباسا و اسمهايی که گفتی رو من تا حالا اصلا نشنيده بودم . باور کن هيچ کدوم رو . الان دوستانت ميکن عجب آشنای جوادی داری . ببينم شما با کلاسا چطوری ما رو تحمل می کنين .؟!

بيگودی

من هم قبول دارم که خيلی احمقه

یلدا دخمر گل

آزاده .. راستش نوشته هات یه طوری شدن .. بد نیستن اتفاقا خیلی هم خوبن ولی احساس میکنم خودت نیستی. خودت اینا رو نمینویسی. البته این ذهنیت بعد از اون خداحافظی دردناک اومده خب حداقل بگو خودتی یا خودت نیستی. خب حتما برامون مهمه دیگه ....

حامد

سلام ... فکر ميکردم از دپرس دراومدی و سرحال شدی ...... بابا انقدر سخت نگير .... زندگی همينه ديگه

گلبرگ

واقا عشق چيه؟کی هست ؟اصلا وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

matin

فکر کنم ربطش تو بی ربطيش باشه؟ ممنون از لينک الان ديدم :) بابای من ۳۲۳ زير پای خودش انداخته . برم دعواش کنم ؟

روشن (دختر بابایی)

سلاممممممممممم :) ۱- واقعا احمقه ۲-من ديگه تصادف هم به کارم نمياد ۳- خيلی کلاس بالا بود... بيا زير ديپلم بابا!

پرده آبی

بسيار عالی... وضعيت اين جوانان خيابانگرد و مزاحم را خيلی خوب به قلم آوردی... وبلاگم آپديت شد... جديدترين جدول فروش فيلمها... آخرين اخبار سينمای ايران و اخباری از هاليوود ( راستی جنيفر لوپز بالاخره ازدواج کرد... با کی ؟! بالای وبلاگم نوشتم با کی!!! هرکی که هست بن افلک نيست!!! ) ... مطلبی در مورد حقانيت کانون کارگردانان و بالاخره... مطالبی تقريبا مفصل درباره شرک ۲... بيا و بخون و حسابی حاليشو ببر!!! نظر هم بده تا بدونم که سر زدی!!!!

داریوش

سلام ..راجع به قسمت اول چيزی نميگم .... راجع به قسمت دوم هم همه کارای دنيا يه جور تصادفه ولی به نطر من يه تصادف هدف دار .... راجع به عشق هم هيچی نميگم ... ما هم همين ... فعلا خداحافظ

mikaeel

تو اين رابطه صدق می کنه:1/13 x^2+ ln(x)+sin ^-1 (x^2+198)