هذيانی که سحرآميز می‌شود و مارپيچ تنم را بالا می‌رود تا عطش.

در من زنی تکه تکه می‌شود هر روز. آب می شود . در من زنی تکه تکه آب می شود هر روز. و جغرافی ِ هموار‌ش را گل‌درشتی حجم هیچ اندوهی پر نمی‌کند که زبانم لال شوهرش مرده باشد یا فرزندش در جنگ از دست رفته باشد یا مرد‌ش یک روز، یک شب، یک وقت‌ِ بی‌موقع به تمنای آغوش دیگری ترکش کرده باشد و روی یخچال یادداشتی گذاشته باشد که: خداحافظ.
در من زنی تکه تکه آب می‌شود هر روز، هر شب، هر بار که به مددِ آن شاش‌ ِ سرزده از خواندن هرزه‌نگاری‌های توالت عمومی ِ کنج پارک بر‌می‌گردد، که معلوم نیست کدام شیرپاک خورده یا نخورده وقتی حشرش بالا زده به ضرب و زور ِ کلیدی، ناخنگیری، چاقویی، چیزی، پشت دربِ سبز رنگ انفرادی کنج آن پارک نوشته: « ای مردها اگر بدانید ک...» حالم دارد گیج و ویج می‌زند و از لابلای همین اتفاق‌های روزمره ردّ هاضمه‌ام را می‌گیرد و یک جوری می‌خواهد از همین حفره‌ی ناطقه بریزد بیرون و وقتی قورتش می‌دهم ترشی ِ سوزانش را تهِ حلقم حس می‌کنم. اینطوری بهتر می‌شود بگویم که در من کسی هست که دارد تکه تکه آب می‌شود هر لحظه، که نه از شوهری که رفته باشد یا فرزندی که مرده باشد یا فقری که گردنش را کج. در من زنی لابلای این خوشبختی‌های بیهوده و هموار تکه تکه آب می شود و از روی عقربه‌ها می‌چکد روی جلد این جوراب شلواری خارجی که زنی با سینه‌های درشت و سفت روی شن‌های ساحل خم شده و به اصطلاح دارد جورابش را روی ساق پاش می‌شکد بالا، اینطوری؛‌ که لبخند محوش بنشیند روی لبهای من که دارد تکه تکه آب می‌‌شود هر روز. .

+ : بعضی جمعه‌ها یک بام و دوهوا می شوم. می‌نشینم روبری این پنجره آفتاب می‌خورم بعد مثل ساختمانی که این حوالی کهنه‌ست اما مدتهاس فرونریخته، در آستانه‌ی ریختن همینطوری بی حرکت باقی می‌مانم، پاهام بوی رفتن می‌دهند ولی. آفتاب اینجا گرمای بی‌قید و رمقی دارد.

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صورتک خيالی

فقط بايد بدانيم همه چيز بدتر ميشودُ چيز ديگری لازم نيست! يه چيزی چرا وقتی ناراحتی ريزتر مينويسی! اينجوری تاثيرش بيشتره؟!

دزدکی

من وقتی آفتاب می گیرم احساس بی نیازی مطلق می کنم. معرکه س

يلدا

اين پستتان بد جوری به دلمان نشست دلمان نيامد کامپليمان نگوييم !

sun

i become so numb

خاله خورشید

هميشه پستهايت را می خوانم اما به زبانی می نويسی که مخصوص به خودت است و من می مانم که چه نظری بدهم!!! پس سکوت می کنم.

نازگل بانو

وه. اين دو تا پست آخرت واقعن عالی بود. داغ شدم.

اين وبلاگ اسمی ندارد

همه مان يکی از این من ها درونمان داريم گاه سر می کشد و سخن می گويد و جنجال می آفريند گاهی نيافريده می ميرد

khamol

اتفاقا يک همچين زنی در من هم هست.يکبار بهش شماره تلفن دادم زنگ نزد

سمانه

خوب منم که نفهميدم اينا يعنی چی؟؟!!!!

لئون

آزاده فرخزاد....آزاده فرخزاد...قربونت بشم!