تريلوژی اصفهان

(۱)

لابلای ملافه هايی که بوی لاجورد می دهند، ساعت هفت و نيم صبح را خميازه می کشم. مرد،پيرامون خاطرات چهل و دو سالگی چرت می زند. باران که چاشنی آفتاب شود، بيرون می زنيم.

...

(۲)

حاشيه ی کانال را، تمام، پياده می رويم، استاد سون آپ؛ کهنه کارترين مخمور اين حوالي، نيچه ترين فيلسوف بچه ای که می توانست وجود داشته باشد، با آن معشوقه ی سبز رنگ،همه جا وراجی می کند و ما حوصله مان سر می رود. صد و شصت و چهار سانتی متر عشق در حوالی من قدم می زند و کوتاه ترين خواهرزاده ی دنيا که به بلندای تمام عشق های چلچلی عاشقشم، از دورترين خاطراتی که در جاده جا گذاشته می گويد.

...

(۳)

استاد سون آپ از فرط وراجی در کانال سقوط می کند و ما سوت زنان سقوط استاد را فرار می کنيم. هميشه گفته بوم که پرسپکتيو اين جاده و کانالی که وسط آن جا خوش کرده جان می دهد برای ساختن سوررئال ترين خاطره ها. هميشه گفته بودم.

پ.ن: 19.gif

/ 23 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
maryam

ای بابا ! اينا رو بی خيال گوشواره من کو؟!

maryam

راستی ۱۷۴ سانت... اين مهمه!يعنی سرتا پای آدم رو بگيره!(منم خودم رو جز آدما حساب ميکنم! بده؟)

علی

سلام! نميدونم خودت ميخواستی طنزش کنی يا نه اما آخر خنده بود اين پستت! مخصوصن فرار سقوط استاد! هه هه! خيلی خيلی خوش گذشت دستت درد نکنه.

mah

به به تا باشه از این تریدن ها ... خنده خبیثانه از خودم در و کنم

شب نويس

می بينم که ولايت تشريف داشتيد سری به خاله خانباجيهای گرامی زديد و طبع شاعرانتون به جناب سون آپ و بلندی و کوتاهی عشق ماسيده؟! خوش گذشته و حسابی در تحت يعنی زيره! کانال فرو رفته ايد و فلان و از اين چيزا. الان توپه توپی و شعر در ميکنی از خودت برای ۸۵ بار متوالی.

داریوش

تماشای سقوط مردی همراه با بوی لاجورد .....

آپاچی بزرگ

خوشحالم که استاد سون آپ نيستم !‌ از سبزم بدم مياد